Angry Beards Shavetta Žižka

Pamatujete si ten pocit, když jste vzali do ruky něco vyrobené v minulém století? Z dob, kdy se věci nešidily. Neměly pozlátko, ale věděli jste, že je budou moct používat i vaši potomci. Tak takový je Žižka. Jen dřevo a kov. Materiály, které lidé používají od nepaměti. Vše vyrobené tak, aby do sebe díly zapadaly, jak ve švýcarských hodinkách. Jednoduše kvalitně vyrobená funkční věc, bez hovadin okolo.

 

Skladem
Kód: 1793
Značka: Angry Beards
555 Kč
Kategorie: Příslušenství
Země původu: Česká republika
  • Aerodynamická rukojeť z poctivé kombinace železa a dřeva
  • Tradiční design (ne až tak tradiční, jako je trdelník)
  • Pouzdro z veganské kůže
  • Zaholování s jistotou v ruce,

KONSTRUKCE

Shavetta Žižka je pro normální chlapy, kteří mají rádi poctivost a ctí tradice. Žádná barva navíc, žádné odlehčení, aby z ní nebolely ruce při delším používání. Prostě poctivý kus železa a dřeva, který vás nenechá na holičkách ani po letech používání.
POUŽÍVÁNÍ

Žiletku zlomíte v půli (obě poloviny jdou použít), odklopíte pojistku na konci shavetty, rozdělíte listy ramena a vložíte polovinu žiletky dovnitř. Přiklopíte na ni rameno a následně pojistku. Tak a jste připraveni na úpravu kontur a krku. Při správném vložení čouhá jen malý kousek žiletky (0,5 mm), a proto je vhodná i pro začátečníky v oboru, kteří se teprve učí holit touto technikou. Pro názornost se podívejte na video How to use: https://youtu.be/HEQ6n7Z0qC8