Angry Beards Oboustranný hřeben

Poctivých 10 cenťáků, kterých padne do ruky jako ulitých je navíc balen v elegantním černém pouzdře z veganské kůže kůže – 100 % vegan, bio, gluten free. Díky tomu Vám nemusí dělat parádu jen doma na poličce, ale můžete se s ním ukázat i ve vytříbené společnosti.

Hřeben jsme udělali ze santalového dřeva, hlavně pro jeho antibakteriální účinky, mezi ženskýma se ale traduje, že očišťuje od hřích. Dalo by se tedy říct, že pokaždé, když si budete pročesávat svoji chloubu na bradě si vlastně budete čistit i karmu.

Skladem
Kód: 1784
Značka: Angry Beards
219 Kč
Kategorie: Příslušenství
Země původu: Česká republika
  • Perfektní pročísnutí od kořínku ke konečkům
  • Santalové dřevo
  • Antistatický efekt
  • Dokonalý rozměr i tvar

 

Konstrukce

Náš hřeben na vousy má poctivých 10x6 cm, ale věřte, že tohle je 10 cenťáků, které si zamiluje i partnerka. Dvojitý typ zubů zajišťuje brilantní rozčesání a uhlazení vousů. Navíc je vyroben ze santalového dřeva, což je perfektní materiál, u kterého se už nemusíte bát statické elektřiny.

 

Používání

Hřeben používají chlapi spíše s plnovousem, aby si rozčesali zacuchané vousy. K tomu se perfektně ten náš hodí. Řada zubů s širšími rozestupy je ideální na prvotní rozčesání a poté přijde ke slovu strana s jemnějšími zuby, která dovede dílo k dokonalosti. Nejsnadnějšího rozčesání lze dosáhnout po aplikaci olejíčku, balzámu nebo po vyšamponování.