Angry Beards Kartáč na vousy Harden

Není nad pořádné podrbání

Používání kartáče je pro vousy nejen benefit, ale doslova nutnost. Díky řádnému kartáčování odstraníte odumřelé kožní buňky, a pokud pročešete vousy hned po aplikaci olejíčku nebo balzámu, dosáhnete tím rovnoměrného rozprostření přípravku po celé délce vousů. Navíc díky promasírování pokožky kartáčem stimulujete růst vousů. Jednou-dvakrát denně to ale stačí – abyste si zbytečně nedráždili vrchní vrstvu kůže, které může zapříčinit vypadávání vousů.

Skladem
Kód: 1781
Značka: Angry Beards
299 Kč
Kategorie: Příslušenství
Země původu: Česká republika
  • Perfektní pročísnutí od kořínku ke konečkům
  • Kombinace štětin zasazená do bukového dřeva
  • Stimulační a antistatický efekt
  • Hrubé štětiny pro ideální rozkartáčování
  • Dokonalý rozměr i tvar

Konstrukce

Náš kartáč má rozměr 10,3 * 6,3 cm. Podle Beardonova zákona dokonalý rozměr obohacen o aerodynamické výbrusy po stranách, prostě paráda. Navíc je vyroben z bukového dřeva a osázen kančími a syntetickými štětinami, které mají antistatické účinky, vousy uhladí a pořádně pročešou. Tento kartáč je ideální pro delší vousy, které dokonale vykartáčuje díky hrubým štětinám a rozestupu mezi nimi. Kartáč je dodáván v černém bavlněném pytli.

 

Používání

Ideální, a ostatně i taková must be, příležitost, kdy vzít kartáč do ruky je poté, co aplikujete olejíček nebo balzám. Kartáčování, tak říkajíc nasucho, se vyhněte. Nejen že to dře, ale vousy tím můžete zlámat nebo poškodit. Kartáčovat bradu jednou-dvakrát denně naprosto stačí – i tady platí, že méně je někdy více. Příliš časté kartáčování může totiž vést k vypadávání vousů.