Angry Beards Kartáč na vousy Gentler

Není nad pořádné podrbání

Používání kartáče je pro vousy nejen benefit, ale doslova nutnost. Díky řádnému kartáčování odstraníte odumřelé kožní buňky, a pokud pročešete vousy hned po aplikaci olejíčku nebo balzámu, dosáhnete tím rovnoměrného rozprostření přípravku po celé délce vousů. Navíc díky promasírování pokožky kartáčem stimulujete růst vousů. Jednou-dvakrát denně to ale stačí – abyste si zbytečně nedráždili vrchní vrstvu kůže, které může zapříčinit vypadávání vousů.

Skladem
Kód: 1778
Značka: Angry Beards
299 Kč
Kategorie: Příslušenství
Země původu: Česká republika
  • Perfektní pročísnutí od kořínku ke konečkům
  • Kančí štětiny zasazené do bukového dřeva
  • Stimulační a antistatický efekt
  • Milion štětin jedna vedle druhé
  • Dokonalý rozměr i tvar

Konstrukce

Kartáč má rozměr 10,3*6,3 cm. Podle Beardonova zákona dokonalý rozměr obohacen o aerodynamické výbrusy po stranách, prostě paráda. Navíc je vyroben z bukového dřeva a osázen kančími štětinami, které mají antistatické účinky, vousy uhladí a pořádně pročešou. Tento kartáč je ideální pro kratší vousy, které dokonale vykartáčuje díky velkému množství štětin. Kartáč je dodáván v černém bavlněném pytli.

 

Používání

Kartáčujete vždy po použití nějaké přípravku. Kartáčování takříkajíc nasucho se vyhněte, nejen že to dře, ale vousy tím můžete polámat nebo poškodit. Kartáčovat bradu jednou-dvakrát denně naprosto stačí – i tady platí, že méně je někdy více. Příliš časté kartáčování může totiž vést k vypadávání vousů.