Angry Beards Beard doping 1 měsíční kůra

Plnovous za měsíc?!

Máte problémy s růstem a chtěli byste dokonalý plnovous za měsíc? S vousy, stejně tak jako vlasy, to není vůbec jednoduché. Kdo je má, tak si jich neváží a komu chybí, ten by udělal cokoliv, aby začaly růst. Pokud ještě nejste hormonálně dospělí, tak doping také nijak zásadně nepomůže. Někdo má tělo dospělé před 18 rokem, jiný se mění ještě po 20. Pokud jste ale dospělý chlap, nebo aspoň nějaké vousy rostou, tak to jste přesně náš člověk a doping u vás bude makat naplno a podpoří růst a hustotu vašich vousů.

Skladem
Kód: 1754
Značka: Angry Beards
399 Kč
Kategorie: Péče o vousy
Země původu: Česká republika
  • Poctivý český výrobek
  • Klinicky prokázaná podpora růstu vousů
  • Pekelně dobré prokrvení folikul
  • Rychlejší růst vousů
  • Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou

 

Složení

Beard doping obsahuje řadu hydratačních a vyživujících složek, hlavní ale Diaminopyrimidine Oxide, který právě dělá doping dopingem. Ten pokožku pořádně prokrví a tím zahřeje (slabší povahy může i kůže drobátko pálit, ale pamatujte, co bolí to roste). Kompletní složení a pár slov ke každé složce si můžete přečíst ZDE. (zde bude link na https://www.angrybeards.cz/blog/beard-doping--at-rostou/)

 

Používání

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikujte 3-6 pumpnutí přímo na tvář, na které doping prsty rozetřete. Doping má konzistenci krémíku, proto je vhodné aplikovat přímo na kůži, aby ani kapka nepadla nazmar.Stačí jen protáhnout zobák přes vousy a stříknout rovnou na xicht.