Angry Beards Šampon na vlasy 69v1 300ml

Asi znáte 2 v 1, možná jste slyšeli i o 3 v 1. My jsme si řekli, že zkusíme, co je možné. Pushovali jsme hranice všeho známého, a tak vznikl šampon 69-IN-1. Šampon s extrémní pěnivostí, se zjemňujícími a kondicionačními přísadami. Zklidňující a maz regulující, hydratační, zpevňující, osvěžující a vitalizující. Šampon, který se nedá k ostatním ani přirovnat, a tak vytvořil vlastní, novou kategorii očisty a péče o vlasy.

Skladem
Kód: 1769
Značka: Angry Beards
269 Kč
Kategorie: Péče o vlasy
Země původu: Česká republika
Objem : 300ml
  • Poctivý český výrobek
  • Dokonalé a šetrné umytí vlasů
  • Zklidňuje, hydratuje, vyživuje, posiluje, prostě 69 v 1
  • Snadné rozčesání, žádná statická elektřina
  • Vůně Jack Saloon

Složení

Šampon obsahuje zklidňující a maz regulující Panthenol, hydratační Glycerin a především minerální komplex látek podporujících regeneraci a metabolismus vlasové pokožky. Zanechává pocit svěžesti a vitality. Obohatili jsme ho i o extrakt z rostliny Inula Crithmoide, který je bohatý na steroly a glucolipidy. Ty přispívají ke zpevnění, restrukturalizaci a ochranně vlasů před UV zářením a vnějšími vlivy. Dali jsme do něj i aktivní uhlí, a to kvůli schopnosti zlepšení absorpce nečistot, mastnoty a pachů do bublin.

Používání

Stříkněte potřebné množství do dlaně a lehce napěněný šampon naneste na vlasy až na kůži ke kořínkům, ať je i vaše kůže čistá jak lilie. Vlasy pořádně vydrbejte a poté důkladně opláchněte vodou. Doporučené používání je jednou za 3 dny. Pokud dáváte svým vlasům ale řádně pokouřit v podobě upoceného tréninku nebo se vám extrémně mastí, můžete se umýt i častěji.