Angry Beards Jíl na vlasy Mič Bjukenen

Jíl AKA hlína na vlasy, je ideální přípravek pro každodenní používání. Účesy jsou spíš uvolněné, taková nedbalá elegance. Pokud chcete účes na mastnýho Malfoye, tak sáhněte po pomádě. Velkou výhodou jílu je také znovu zpracovatelnost, takže účes můžete během dne upravovat a měnit. Opravdu jsme pro ten přirozený vzhled, proto jsme udělali náš jíl matný a na vlasech ho neuvidíte.

Skladem
Kód: 1766
Značka: Angry Beards
329 Kč
Kategorie: Péče o vlasy
Země původu: Česká republika
  • Poctivý český výrobek
  • Účes, který je možné během dne měnit
  • Přirozený matný vzhled
  • Výživa vlasů a pokožky
  • Čistě pánská fresh vůně

 

Složení

Voda, VP/VA copolymer, kaolin, lanolin a včelí vosk, to jsou základní složky tohoto masterpiecu. Nic navíc, nic zbytečné a až ucítíte tu vůni, tak vám ujebe dekel. Více o jednotlivých složkách a kompletní složení si můžete přečíst ZDE. (zde bude link na článek blogu)

 

Používání

Prstem naberte potřebné množství, to vetřete do dlaně a pořádně rozmělněte v obou dlaních i mezi prsty. Poté naneste všude do vlasů všude tam, kde tomu chcete dát tvar a řádů, které chcete formovat. Od kořínků ke konečkům nehledě na styl, který chcete vytvořit. Tohle je crazy fáze, takže fakt jen naneste všude. Tomuto dejte třeba půl minuty a poté se pusťte do finálního tvarování. Účes můžete během dne měnit, a když vás omrzí stačí opláchnout a jíl je ten tam.