Angry Beards Velká dárková sada (Jack Saloon, Carl Smooth)

Ať už kupuješ dárek pro svého blízkého, nebo chceš odměnit sám sebe, s touto sadou nesáhneš vedle. Je poskládána z našich bestsellerů.Výrobky jsou ve velké chlapácké verzi (velký olej i balzám). Punc tomu dává luxusní černobílá plechová kazeta, kterou jen tak nevyhodíš do koše.

 

Obsah

Vzali jsme ty nejoblíbenější výrobky a zasadili je do luxusního designového plechu. Sada obsahuje vše pro kompletní péči o vousy. Olejíček, balzám, vosk i šampon, to vše v plné velikosti (30 ml oleje, 50g balzámu, 30g vosku a 250 ml šamponu).

Skladem
Kód: 1805
Značka: Angry Beards
1 269 Kč
Kategorie: DÁRKY
Země původu : Česká republika
  • Poctivý český výrobek
  • Upravené a vyživené vousy
  • Kompletní vous-péče v jednom
  • Velká sada pro velký chlapy s velkým vousem
  • Luxusní černobílá plechová kazeta

Zvol si tu pravou

Buď ti pěkně zamotáme hlavu, nebo v tom máš na 100 % jasno. Ať tak či onak, sadu si můžeš koupit ve dvou variantách - liší se v oleji a balzámu. V týhle sadě najdeš olej Jack Saloon a balzám Carl Smooth. 

 

Používání

Vousy šamponujte 2-3 týdně. Po koupeli je vhodné aplikovat balzám nebo olej, aby dodávané živiny mohly naplno působit.

Používání jednotlivých výrobků doporučujeme následovné. Balzám případně kombinaci balzám a vosk doporučujeme aplikovat ráno nebo vždy, když máte v plánu aktivitu, která kůži zatíží. Zejména v zimě to jsou veškeré procházky a podobně. Balzám s voskem vytváří ochranný film a proto je vhodné ho používat právě takto. Olej doporučujeme  na noc, případně i ráno, pokud víte, že kůže nedostane zabrat.