Angry Beards Dárková sada (Jack Saloon, Carl Smooth)

Ať už kupuješ dárek pro svého blízkého, nebo chceš odměnit sám sebe, s touto sadou nesáhneš vedle. Je poskládána z našich bestsellerů.Výrobky jsou ve velké chlapácké verzi (velký olej i balzám). Punc tomu dává luxusní černobílá plechová kazeta, kterou jen tak nevyhodíš do koše.

 

Obsah

Vzali jsme ty nejoblíbenější výrobky a zasadili je do luxusního designového plechu. Sada obsahuje vše pro kompletní péči o vousy - olejíček, balzám, vosk i šampon. Malej olejíček je ve velikosti 10 ml a malej balm ve 30 ml balení.

Skladem
Kód: 1799
Značka: Angry Beards
1 069 Kč
Kategorie: DÁRKY
Země původu : Česká republika
  • Poctivý český výrobek
  • Upravené a vyživené vousy
  • Kompletní vous-péče v jednom
  • Kompaktní velikost výrobků
  • Luxusní černobílá plechová kazeta

Zvol si tu pravou

Buď ti pěkně zamotáme hlavu, nebo v tom máš na 100 % jasno. Ať tak či onak, sadu si můžeš koupit ve dvou variantách - liší se v oleji a balzámu. U týhle sady najdeš olej Jack Saloon a balzám Carl Smooth. 

 

Používání

Vousy šamponujte 2-3 týdně. Po koupeli je vhodné aplikovat balzám nebo olej, aby dodávané živiny mohly naplno působit.

Používání jednotlivých výrobků doporučujeme následovné. Balzám případně kombinaci balzám a vosk doporučujeme aplikovat ráno nebo vždy, když máte v plánu aktivitu, která kůži zatíží. Zejména v zimě to jsou veškeré procházky a podobně. Balzám s voskem vytváří ochranný film a proto je vhodné ho používat právě takto. Olej doporučujeme  na noc, případně i ráno, pokud víte, že kůže nedostane zabrat.